- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16140
Ø 80cm - Koffiebruin - Ingebouwd LED - Showroom 0.33
€ 499,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
3 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.33
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met lichtbron
Moderne, koffiebruine hangmap in minimalistische vormgeving, in hoogte verstelbaar met easy lift systeem
Deze hanglamp heeft een modern design door de ronde vorm. De hanglamp heeft een hoge lichtopbrengst en je kunt de lichtkleur aanpassen van sfeervol warm licht naar helder wit werklicht (2700K, 3000K of 4000K) via de schuifschakelaar aan de plafondplaat. Deze lamp is ook in hoogte verstelbaar met behulp van een easy lift systeem. Door met beide handen de ring te liften gaat de lamp omhoog of naar beneden.Voordelen koffiebruine led hanglamp in ronde vormgeving
- •Lichtkleur instelbaar
- • Geheugenfunctie: onthoudt je laatst gekozen lichtstand
- • Groots in lichtopbrengst, duurzaam in gebruik
- • Luxe design en hoogwaardige afwerking
- • Voorzien van een easy lift systeem
Koffiebruine led hanglamp
Deze hanglamp is voorzien van ingebouwde led verlichting en heeft een hoge lichtopbrengst. Door deze aan te sluiten op een led muurdimmer kun je de lichtsterkte eenvoudig aanpassen naar elk sfeermoment! Zo kun je de lamp ook duurzaam en subtiel laten branden op sfeervolle avondmomenten en zal deze zeker een fraaie toevoeging zijn in de ruimte.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 5700 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 518 Watt |
|---|---|
| Effectieve lumen | 3600 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 327 Watt |
| Verbruik | 72 Watt |
| Rendement | 79.17 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 4000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
| Branduren | 30000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 80.00 cm |
| Breedte | 80.00 cm |
| Hoogte | 200.00 cm |
| Diameter | 80.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 80.00 cm |
| Breedte | 80.00 cm |
| Hoogte | 4.50 cm |
| Diameter | 80.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 28.00 cm |
| Breedte | 28.00 cm |
| Hoogte | 5.60 cm |
| Diameter | 28.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 190.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tubelights - werkplekverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Roest-bruin-brons Bruin |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling └ Easy Lift Lichtkleur wit-warmwit |
| Lichtkleur | Instelbaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (nieuw) | G |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 6.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 4.50 kg |