- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16141
Met afstandsbediening dimbaar - Ingebouwd LED
€ 999,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
1 stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Grote design hanglamp met 13 bolletjes in koffiebruine kleur
Groot, speels en stijlvol! Deze bruine design hanglamp met maar liefst 13 lichtpunten maakt gegarandeerd een statement in je interieur. De elegante bolvormige lampjes hangen aan een luxe rechthoekige, zwarte plafondplaat. Perfect voor boven een lange eettafel als echte blikvanger in de woonkamer. Dankzij het tijdloze ontwerp past de lamp moeiteloos in diverse woonstijlen, van modern en industrieel tot boutique hotel chic.Voordelen moderne hanglamp met zwarte bollen
- • Dimbaar met bijgeleverde afstandsbediening
- • Lichtkleur instelbaar met de afstandsbediening van 2700 tot 4000 Kelvin
- • Gemaakt van hoogwaardig aluminium – duurzaam en elegant
- • Is op gewenste hoogte te hangen door de snoeren in te korten
Grote koffiebruine led hanglamp
Sfeervol en functioneel! Met deze grote hanglamp haal je niet alleen een prachtig designstuk in huis, maar ook functioneel en sfeervol licht. De 13 bruine bollen stralen warm licht naar beneden en zorgen voor een mooie, gelijkmatige verdeling van het licht. Perfect als eyecatcher boven een royale eettafel of in een hoge ruimte. Extra fijn: Met de afstandsbediening regel je de lichtsterkte en lichtkleur in een handomdraai, zo ben je altijd zeker van de juiste sfeer voor elk moment!Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 7410 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 674 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 74.1 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 4000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 90 Ra |
| Branduren | 50000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 130.00 cm |
| Hoogte max | 200.00 cm |
| Diepte | 20.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 6.50 cm |
| Breedte | 6.50 cm |
| Diameter | 6.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 15.50 cm |
| Breedte | 125.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 130.00 cm |
| Hoogte | 4.10 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat Bruin |
| Vorm | Bolvormig Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Lichtkleur | Warmwit Instelbaar |
| Dimmen | Is dimbaar |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes / glazen | Meer dan 6 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 13 |
| Energielabel (nieuw) | G |
| Met afstandsbediening zonder batterij | Afstandbediening met dimmen Afstandbediening instelbare lichtkleur warmte |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 14.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 12.50 kg |