- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Plafondlamp 15083
Hout-look Ø 40 cm - Ingebouwd LED
€ 77,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
1 stuks op voorraad
Levertijd: maandag in huis
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
Ronde plafondlamp met hout
Wauw! Deze plafondlamp is mooi in zijn eenvoud. De ronde plafonnière heeft een zwarte lijst en de binnenkant heeft een warme hout look. Een basic plafondlamp die, in tegenstelling tot de meeste ronde plafonnières, warmte uitstraalt!Voordelen ronde plafondlamp led
- • Hoge lichtopbrengst
- • Dim het licht met uw schakelaar
- • Basic, maar toch net even anders dan de standaard ronde plafondlamp
Led plafondlamp dimbaar
De plafondlamp met geïntegreerd led geeft 1400 lumen licht. Liever wat minder licht? Dat regelt u heel makkelijk met uw bestaande schakelaar. Om deze lamp te dimmen heeft u dus geen dimmer nodig!Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 1400 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 127 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 32 Watt |
| Rendement | 43.75 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 3000 Kelvin |
| Branduren | 30000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte | 6.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 35.00 cm |
| Breedte | 35.00 cm |
| Diameter | 35.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen Plafonnieres |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart └ Mat Hout |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 20 aanraakveilig voorwerp >12,5 mm |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ 3-standendimmer └ Via schakelaar Productvideo: dimmen via schakelaar |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Energielabel (oud) | A |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.90 kg |