- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Railspots 75708
Luxe GU10 spot los - Showroom 0.56
€ 39,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 12-07-2026
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.56
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Lumidora Premium
Losse luxe beige spot voor spanningsrail
Deze prachtige, strakke spot kan eenvoudig worden toegevoegd aan onze luxe basissets of aan een losse rail die wordt gekoppeld aan een luxe basisset.Deze losse spot is opvallend mooi. Het scharnier zit bij deze spot aan de achterkant in plaats van aan de onderkant. Dit zorgt voor een extra strakke look. Bovendien is het scharnier heel degelijk, waardoor kantelen soepel gaat. Ook mooi: elke spot heeft een beige afsluitring aan de voorkant, wat de spot net dat beetje extra geeft. Het zijn de kleine details die zorgen voor de rijke uitstraling van deze luxe GU10 railspot.
Plug & play; de mogelijkheden zijn eindeloos!
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 6.00 cm |
| Hoogte | 14.50 cm |
| Diameter | 6.00 cm |
| Spot | |
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 6.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diameter | 6.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.30 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.20 kg |