- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 16217
Bruin marmer- beige kap 2x E14
€ 149,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
2 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Marmeren tafellamp Barbera in beige met bruin
De marmer tafellamp Barbara is een prachtige aanvulling voor elk interieur. Met een elegante combinatie van bruin marmer en beige glas, biedt deze lamp niet alleen functionele verlichting, maar ook een stijlvolle uitstraling. De lamp heeft een hoogte van 37 cm en een diameter van 30 cm, waardoor hij perfect is voor op een bijzettafel, bureau of nachtkastje.Voordelen marmeren tafellamp
- • Geschikt voor diverse interieurstijlen
- • Sfeervol, zacht licht
- • Stijlvolle, luxe uitstraling
- • Zware en stevige voet
- • Tijdloos design
Tafellamp met marmeren bruine voet en beige kap
Als je de lamp wilt dimmen kun je kiezen voor een ledlamp met drie standen (niet meegeleverd). Zo creëer je moeiteloos altijd de perfecte sfeer. De lamp dimt door de schakelaar aan het snoer aan- en uit te schakelen in drie standen. Zo ben je altijd zeker van de perfecte sfeer!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 37.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diameter | 30.00 cm |
| Voetplaat | |
| Hoogte | 27.00 cm |
| Diameter | 9.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 145.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas Marmer |
| Kleur | Bruin Beige Creme |
| Lampfitting | Kleine fitting E14 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 6.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 5.40 kg |