- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Wandlamp 16070
IP44 Zwart - 2x E27
€ 89,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
11 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Zwarte buitenlamp met kunststof rookglas en bewegingssensor
Stijlvol, modern en nét even anders: deze buitenlamp tilt je gevel naar een hoger niveau. Het rookglas geeft een chique twist en sluit naadloos aan bij de interieurtrend die we nu ook buiten doorvoeren.Voordelen zwarte wandlamp met kunststof rookglas voor buiten
- • Het rookglas geeft sfeervol en warm licht, zonder te verblinden
- • Geschikt voor buiten (IP44)
- • Kunststof kappen: stevig én slagvast
- • Voorzien van een bewegingssensor
Zwarte wandlamp met bewegingssensor
Met een IP44-waarde is deze buitenlamp uitstekend bestand tegen regen en stof. Dankzij de bewegingssensor gaat de lamp aan op momenten dat licht gewenst is. De brandtijd is instelbaar waardoor het licht na een paar minuten weer uit gaat. Handig en extra duurzaam bovendien!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 8.50 cm |
| Hoogte | 33.00 cm |
| Diepte | 12.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Breedte | 6.50 cm |
| Hoogte | 7.50 cm |
| Glas | |
| Diameter | 8.50 cm |
| Muurplaat | |
| Breedte | 7.00 cm |
| Hoogte | 8.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen └ Met bewegingssensor / melder |
| Materiaal | Aluminium Kunststof └ Acrylaat/kunststofglas |
| Kleur | Zwart └ Mat |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Bewegingssensor |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes / glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.85 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.72 kg |