- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Buitenlamp 75646
Beige IP44
€ 39,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Landelijke hanglamp voor buiten, in het beige
Deze boerderij buitenlamp verfraait elke overkapping. Daar hoef je niet voor in een boerderij te wonen. Het model van deze buitenlantaarn wordt ook wel visserslamp genoemd en wordt gekenmerkt door de wijde en platte kap met daaronder een stolp van helder glas. De lichtopbrengst is hierdoor optimaal en je kunt de lamp extra sfeervol maken door te kiezen voor een mooie led filament lamp.Voordelen boerderij hanglamp in beige
- • Aanwinst voor de overkapping
- • Optimale lichtopbrengst door het heldere glas
- • Scherp geprijsd
- • Kan worden gebruikt met een led lamp met schemersensor
Beige stallamp voor buiten
Genieten van het gemak van een schemersensor? Kies voor een led lamp met schemerschakelaar, zodat deze mooie boerderij lamp automatisch aangaat als het donker wordt en uit als het licht wordt.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 23.00 cm |
| Breedte | 23.00 cm |
| Hoogte max | 83.00 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 20.00 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 9.00 cm |
| Glas | |
| Lengte | 9.50 cm |
| Breedte | 9.50 cm |
| Hoogte | 16.00 cm |
| Diameter | 9.50 cm |
| Plafondkap | |
| Hoogte | 4.00 cm |
| Diameter | 10.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen └ Tuinverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.20 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.10 kg |