- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75682
Ø 42cm - Bamboe - E27
€ 99,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Japandi hanglamp van bamboe in naturel kleur
Strakke lijnen met de warmte van bamboe. Deze Bamboe hanglamp heeft een mooie strakke vormgeving en dat is uniek voor lampen van natuurlijke materialen. Best of both worlds, zouden we kunnen zeggen. Door de strakke lijnen in combinatie met de naturel kleur straalt de lamp rust uit. Precies wat we zo graag willen thuis. De mooie brede lijnen zorgen voor een prachtige en sfeervolle lichtreflectie in de ruimte.Voordelen open hanglamp van bamboe
- • Voegt warmte toe aan het interieur
- • Creëert een mooie reflectie in de ruimte
- • Is een blikvanger, maar neemt weinig ruimte in beslag
Bamboe hanglamp in naturel
Bamboe is een natuurlijk materiaal dat goed te combineren is met stoere materiaalsoorten zoals beton en leer. Door deze combinaties ontstaat een warme sfeer. In deze bamboe lamp past een led lamp met E27 fitting. Voor sfeervolle verlichting adviseren wij een led filament lamp te gebruiken.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 42.00 cm |
| Breedte | 42.00 cm |
| Hoogte max | 152.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 42.00 cm |
| Breedte | 42.00 cm |
| Hoogte | 26.00 cm |
| Diameter | 42.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 120.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Hout └ Licht hout Riet |
| Kleur | Naturel |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.80 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.70 kg |