- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 16174
Champagnekleurig glas 5x E14 - Showroom 0.17
€ 130,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
4 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.17
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Stijlvolle plafondlamp in goud kleur voor een chique uitstraling!
Deze plafonnière zal zeker opvallen als een schitterend object aan het plafond. Het armatuur bestaat uit een gouden plafondplaat met een diameter van 32cm, waar smalle, champagnekleurige, glazen elementen aan hangen. Hiertussen liggen de vijf lichtbronnen (niet meegeleverd) waardoor er een fraaie en stijlvolle lichtreflectie ontstaat! Dit effect wordt het beste gecreëerd als je kiest voor heldere led lichtbronnen.Voordelen stijlvolle plafonnière
- • Geeft een zeer sfeervolle, rijke uitstraling
- • Vervaardigd van duurzame materialen
- • Kan worden toegepast in vele interieurstijlen zowel modern als klassiek
- • Geschikt voor led verlichting, 5x E14
Plafonniere met champagnekleurige elementen
Deze lamp doet denken aan de kroonluchters van weleer. Door de moderne, strakke uitvoering is deze echter heel goed plaatsbaar in het tijdbeeld van nu. Het model is tijdloos en kan goed worden gecombineerd met diverse materialen, kleuren en woonstijlen!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 32.00 cm |
| Breedte | 32.00 cm |
| Hoogte | 23.00 cm |
| Diameter | 32.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 29.00 cm |
| Breedte | 29.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 32.00 cm |
| Breedte | 32.00 cm |
| Hoogte | 3.00 cm |
| Diameter | 32.00 cm |
| Glas | |
| Hoogte | 14.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas └ Amberkleurig glas Messing (kleur) Metaal |
| Kleur | Goud Messing (kleur) |
| Lampfitting | Kleine fitting E14 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 5 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 4.60 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.40 kg |