- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Staande lamp 16233
Bruin - Brons - Ingebouwd LED
€ 299,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
3 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd met lichtdimmer
Stijlvolle bronzen vloerlamp voorzien van drie koffiebruine bollen
Deze vloerlamp heeft een stijlvol design waarbij de drie lichtbollen zowel licht aan de bovenzijde als aan de onderzijde weergeven. Naast stijlvol is de vloerlamp ook functioneel en heeft bijzonder veel handige functies. Zo hebben de kantelbare lichtbollen een geïntegreerd LED-lamp van 5 Watt, met een aanpasbare kleurtemperatuur van 2300/3000/4000 Kelvin en een lichtopbrengst van 1500 Lumen. Elke bol produceert afzonderlijk 500 lumen. Perfect voor sfeerverlichting vanuit een bepaalde hoek in de kamer of om simpelweg een boek te lezen op de bank.Voordelen koffiebruine vloerlamp
- • Unieke toevoeging aan het interieur
- • Aanpasbare lichtkleuren
- • Dimbaar met gewone schakelaar
- • Past in elke woonstijl
Dimbare led vloerlamp met verschillende lichtkleuren
De vloerlamp is voorzien van een ingebouwde dimfunctie. Met de schakelaar kan de vloerlamp moeiteloos aan/uitgeschakeld worden. Bovenop het armatuur bevindt zich een touch knop waarmee het mogelijk is om de lichtintensiteit te dimmen en de wit lichtkleur aan te passen naar warmer licht. Daarnaast heeft de vloerlamp ook een geheugenfunctie, zodat de laatste instellingen worden opgeslagen zodra de lamp wordt uitgeschakeld en gaat de lamp weer aan in dezelfde instellingen.De combinatie van al deze eigenschappen biedt zowel functionaliteit als stijlvolle verlichting!
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 2400 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 218 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 24 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2300 - 4000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
| Branduren | 30000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte | 150.00 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
| Kap | |
| Diameter | 10.00 cm |
| Voetplaat | |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 180.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Staande lampen |
|---|---|
| Subcategorie | Leeslampen |
| Materiaal | Glas └ Helder glas └ Mat glas Aluminium Metaal |
| Kleur | Brons Bruin |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Draaibaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 20 aanraakveilig voorwerp >12,5 mm |
| Lichtkleur | Instelbaar |
| Met schakelaar | Voetschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Touchdimmer |
| Geheugenfunctie | Dimstand Lichtkleur cct |
| Geleverd | Met lichtbron Met snoer en stekker Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes / glazen | 3 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Energielabel (oud) | A+ |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 6.90 kg |
|---|---|
| Artikel | 5.40 kg |