- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Tafellamp 16050
Beige - dim to warm functie - Ingebouwd LED
€ 225,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
2 stuks op voorraad
Levertijd: maandag in huis
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd met lichtdimmer
Combineer stijl en gemak met deze beige tafellamp voorzien van een dim to warm functie!
Deze stijlvolle, moderne tafellamp heeft een ronde lampenkap van 17,5 cm. Deze geeft licht naar boven en naar beneden en zorgt voor een warme, sfeervolle verlichting. Deze lamp heeft een regelbare lichtkleur en je kunt dus letterlijk spelen met het licht. Zo ontstaan er verschillende sfeertypes en is de lamp voor meerdere doeleinden geschikt.Voordelen beige tafellamp
- • Geschikt als tafellamp, leeslamp en bedlampje
- • Dimbaar in lichtsterkte
- • Lichtkleur is aanpasbaar
- • Klein en compact van afmeting
Tafellamp met dim to warm techniek
Deze tafellamp is voorzien van verschillende lichtstanden. Dankzij deze Dim to Warm-techniek wordt het licht warmer als je dimt: van 3000 naar 2200 Kelvin. De lamp is uitgevoerd in beige gespoten metaal (RAL 120-6) en is dimbaar zodat je altijd de juiste sfeer kunt creëren.Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 815 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 74 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 18 Watt |
| Rendement | 45.28 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2200 - 2700 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 90 Ra |
| Branduren | 20000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 17.50 cm |
| Breedte | 17.50 cm |
| Hoogte | 36.50 cm |
| Kap | |
| Lengte | 17.50 cm |
| Breedte | 17.50 cm |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 17.50 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 15.00 cm |
| Breedte | 15.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 15.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 190.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Lichtkleur | Dim to warm / GLOWdim |
| Met schakelaar | Ingebouwd |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Touchdimmer |
| Geheugenfunctie | Dimstand |
| Geleverd | Met lichtbron Met snoer en stekker Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse III: laagspanning |
Gewicht
| Pakket | 2.90 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.00 kg |