- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 75676
Koffiebruin E14 - Showroom 0.01
€ 39,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.01
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Kleine koffiebruine tafellamp in matte uitvoering
Wat een schatje, deze compacte bruine tafellamp 'mushroom'. Door zijn kleinere formaat past hij écht overal! Zet hem in een open kast, op een smalle vensterbank of op je nachtkastje. De halve ronde bol rust op een slank, bruin armatuur en heeft een stijlvolle, tijdloze uitstraling. Het licht schijnt sfeervol onder de kap vandaan, waardoor je iedere ruimte van een warme gloed voorziet. Dankzij de compacte, ronde voet kan deze kleine bruine tafellamp zelfs op de kleinste plekjes staan.Voordelen kleine koffiebruine tafellamp
- • Compact formaat, past overal
- • Sfeervol, zacht licht
- • Stijlvolle, luxe uitstraling
- • Gebruiksvriendelijk en dimbaar met een stekkerdimmer
- • Verkrijgbaar in meerdere kleuren
Kleine tafellamp in bruin
Deze kleine tafellamp heeft een snoer en schakelaar in een bijpassende kleur. Met een stekkerdimmer kun je eenvoudig de lichtsterkte aanpassen, maar je kunt ook kiezen voor een ledlamp met drie standen. Zo creëer je moeiteloos altijd de perfecte sfeer. Deze lamp is bovendien ook verkrijgbaar in meerdere kleuren, zodat er altijd een kleur is die bij jouw interieur past.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 28.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 13.00 cm |
| Breedte | 13.00 cm |
| Hoogte | 0.50 cm |
| Diameter | 13.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 185.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | Kleine fitting E14 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.30 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.00 kg |