- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Hanglamp 74157
Ø 40cm witte stof
59,90 € 29,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
10+ stuks op voorraad
Levertijd: maandag in huis
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Geleverd zonder lichtbron
Witte hanglamp met witte, stoffen kap
Deze witte design hanglamp valt op door de minimalistische en strakke vormgeving. De kap is gemaakt van witte, satijnachtige stof. De stof is zacht, glad en ligt mooi langs elkaar heen gevouwen waardoor een afgesloten armatuur ontstaat. Aan de onderzijde is een opening gebleven zodat de lichtbundel een functionele uitstraling heeft. Deze lichtgewicht kap hangt met een zwart snoer aan de zwarte plafondplaat.Voordelen witte hanglamp
- • Minimalistische vormgeving
- • Unieke toevoeging aan elk interieur
- • Geeft mooi difuus licht
- • Is een sfeervolle toevoeging aan het interieur
- • Dimbaar met met een driestappen lichtbron (excl.)
Witte hanglamp dimbaar
De lamp is eenvoudig te dimmen met een led lamp met drie standen. In dat geval 'dim' je het licht in drie stappen met de bestaande muur schakelaar. Heel handig want zo heb je altijd de juiste sfeer in huis!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte max | 125.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 20.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Wit |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (oud) | A t/m E |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 1.40 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.70 kg |