- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Staande lamp 74159
1.38m hoog - Showroom 0.41
89,90 € 44,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.41
- Geleverd zonder lichtbron
Zwart / witte driepoot vloerlamp met witte, stoffen kap
Deze zwart / witte design vloerlamp valt op door de minimalistische en strakke vormgeving. De kap is gemaakt van witte, satijnachtige stof. De stof is zacht, glad en ligt mooi langs elkaar heen gevouwen waardoor een afgesloten armatuur ontstaat. Aan de bovenzijde is een opening gebleven zodat de lichtbundel een functionele uitstraling heeft. Deze lichtgewicht kap rust op een minimalistische frame in mat zwarte kleur.Voordelen 3 poot vloerlamp in wit met zwart
- • Minimalistische vormgeving
- • Unieke toevoeging aan elk interieur
- • Geeft mooi difuus licht
- • Is groot, maar oogt luchtig
- • Dimbaar met een driestappen lichtbron (excl.)
Witte staande lamp met zwart frame
Het snoer van deze witte staande lamp is zwart van kleur en voorzien van een voetschakelaar. De lamp is eenvoudig te dimmen met een driestappen lichtbron. In dat geval 'dim' je het licht in drie stappen met de schakelaar aan het snoer. Heel handig want zo heb je altijd de juiste sfeer in huis!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte | 138.00 cm |
| Diameter | 63.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 19.50 cm |
| Diameter | 39.00 cm |
| Voetplaat | |
| Hoogte | 119.00 cm |
| Diameter | 63.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 200.00 cm |
| Lengte max | 315.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Staande lampen └ Tripod lampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tripod lampen Schemerlampen |
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat Wit └ Glans |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Voetschakelaar |
| Dimmen | Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (oud) | A t/m E |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 2.40 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.60 kg |