- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75628
Taupe - draaibaar - Ingebouwd LED
€ 129,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
50+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Dimbare, taupe plafondlamp in organische vormgeving met dicht vlak als extra accent!
Deze plafondlamp past helemaal in de interieurtrend van dit moment; een organische vorm in een warme, zachte kleur! Extra leuk detail; De kleinste organische ring is draaibaar zodat je zelf de leukste vorm kunt creëren! Wat deze plafondlamp extra speciaal maakt is het dichte vlak in het armatuur. Dit geeft de lamp wat meer body waardoor deze vormgeving een extra accent geeft aan het plafond! Niet alleen de vormgeving maken deze lamp een must have. Deze plafondlamp laat zich namelijk zeer eenvoudig dimmen in vier standen met de bestaande schakelaar aan de wand. Je hebt dus geen dimmer nodig! Door de lamp snel aan- en uit te schakelen verandert de lichtsterkte. Ook is deze lamp voorzien van een geheugenfunctie zodat deze altijd aangaat in de laatst gekozen dimstand.Voordelen dimbare led plafonnière
- • Hoge lichtopbrengst
- • Dimmen zonder dimmer
- • Goed toepasbaar in vele ruimtes
- • Maar liefst 4 verschillende standen: 100%>50%>25%>10%.
- • Gaat aan in de laatst gebruikte stand (geheugenfunctie)
Taupe led plafondlamp
Deze plafondlamp is voorzien van ingebouwd led. Led is zeer zuinig in gebruik en staat bekend om zijn lange levensduur. Ondanks dat deze lamp weinig verbruikt heeft hij toch een hoge lichtopbrengst. Dit maakt de lamp zowel duurzaam als functioneel en daardoor geschikt voor vele doeleinden!Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3000 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 273 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 30 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 39.50 cm |
| Breedte | 38.50 cm |
| Hoogte | 7.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 24.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Hoogte | 3.50 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Via schakelaar Productvideo: dimmen via schakelaar |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes / glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 2.40 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.60 kg |