- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Plafondlamp 75619
Taupe - Ingebouwd LED
€ 119,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Dimbare, taupekleurige plafondlamp in ronde vormgeving
Deze plafondlamp past helemaal in de interieurtrend van dit moment; een minimalistische vorm in een warme, zachte kleur! Niet alleen de vormgeving maken deze lamp een must have. Deze plafondlamp laat zich namelijk zeer eenvoudig dimmen in vier standen met de bestaande schakelaar aan de wand. Je hebt dus geen dimmer nodig! Door de lamp snel aan- en uit te schakelen verandert de lichtsterkte. Ook is deze lamp voorzien van een geheugenfunctie zodat deze altijd aangaat in de laatst gekozen dimstand.Voordelen dimbare led plafonnière
- • Hoge lichtopbrengst
- • Dimmen zonder dimmer
- • Goed toepasbaar in vele ruimtes
- • Maar liefst 4 verschillende standen: 100%>50%>25%>10%.
- • Gaat aan in de laatst gebruikte stand (geheugenfunctie)
Taupe led plafondlamp
Deze plafondlamp is voorzien van ingebouwd led. Led is zeer zuinig in gebruik en staat bekend om zijn lange levensduur. Ondanks dat deze lamp weinig verbruikt heeft hij toch een hoge lichtopbrengst. Dit maakt de lamp zowel duurzaam als functioneel en daardoor geschikt voor vele doeleinden!Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 2400 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 218 Watt |
|---|---|
| Effectieve lumen | 1800 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 164 Watt |
| Verbruik | 24 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 39.00 cm |
| Breedte | 53.50 cm |
| Hoogte | 5.50 cm |
| Kap | |
| Lengte min | 32.00 cm |
| Lengte max | 39.00 cm |
| Breedte min | 32.00 cm |
| Breedte max | 39.00 cm |
| Hoogte | 1.50 cm |
| Diameter min | 32.00 cm |
| Diameter max | 39.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 17.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 22.00 cm |
| Breedte | 22.00 cm |
| Hoogte | 4.00 cm |
| Diameter | 22.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Vast ingebouwd led |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 20 aanraakveilig voorwerp >12,5 mm |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Via schakelaar Productvideo: dimmen via schakelaar |
| Geheugenfunctie | Dimstand |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes / glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.00 kg |