- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 16164
Ø28cm Beige - Creme - Showroom 1.12
€ 99,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
4 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 1.12
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Eigentijdse beige tafellamp met crèmekleurige, linnen kap.
Deze tafellamp is eigentijds en tijdloos tegelijk; het stijlvolle ontwerp van de beige voet maakt de lamp exclusiever terwijl de linnen, crèmekleurige kap zorgt voor de rustige uitstraling. Een perfecte combinatie voor diverse interieurstijlen; van hip modern tot retro design!Lampvoet
Dit beige, metalen frame heeft een minimalistische vormgeving en valt op door de fraaie buiging aan de bovenzijde. Hierin valt een gedeelte van de kap in het beige frame waardoor een uniek design benadrukt wordt.Lampenkap
De ronde kap van 28 cm is uitgevoerd in de kleur crème en heeft een linnen structuur. Deze kleur laat zich zeer goed stijlen met vele natuurlijke materiaalsoorten en tinten. De kap is zowel draai- als kantelbaar waardoor je altijd het licht op de juiste plaats hebt!Voordelen van deze tafellamp:
- • De kap is zowel draai- als kantelbaar
- • Tijdloze uitstraling door de zachte, rustige kleurencombinatie
- • Moderne, strakke voet in opvallende design
- • Geschikt voor verschillende interieurstijlen
- • E27-fitting: geschikt voor diverse lichtbronnen.
Dankzij deze combinatie haal je een stijlvolle en veelzijdige lamp in huis die zowel praktisch als decoratief is.
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 33.00 cm |
| Breedte | 28.00 cm |
| Hoogte | 52.50 cm |
| Kap | |
| Lengte | 28.00 cm |
| Breedte | 28.00 cm |
| Hoogte | 16.00 cm |
| Diameter | 28.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 22.00 cm |
| Breedte | 22.00 cm |
| Hoogte | 0.50 cm |
| Diameter | 22.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 150.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Subcategorie | Bureaulampen |
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Beige Creme |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Ingebouwd |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 3.20 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.30 kg |