- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 75283
Beige - Met schakelaar - Showroom 0.53
€ 54,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 12-07-2026
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.53
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Lumidora Premium
Beige wandspot met schakelaar
Strak, warm én praktisch. Deze beige wandspot met geïntegreerde schakelaar is perfect voor naast het bed, in de hal of als stijlvolle leeslamp. De spot is draaibaar en kantelbaar, zodat je het licht precies richt waar je het nodig hebt. Ga voor fris en licht, of juist warm en chic. De lichtbron (GU10, exclusief) ligt iets verzonken in de spot voor een gerichte lichtbundel met een luxe uitstraling. De handige wandschakelaar maakt deze lamp helemaal af: één klik en je hebt sfeer of functioneel licht, precies waar je het wilt.Voordelen van de beige wandspot met schakelaar
- • Draaibaar en kantelbaar: gericht licht waar jij het wilt
- • Lumidora Premium
- • Geïntegreerde schakelaar op de wandplaat: direct te bedienen
- • Minimalistisch design in warme beige tint
- • GU10-fitting: eindeloos variëren in lichtkleur of slimme verlichting
- • Perfect als bedlamp, leeslamp of compacte wandspot
- • Combineer met onze beige plafondspots voor een mooi geheel
Beige wandlamp geschikt voor 3-stap dimmen
Handig: de led lamp (exclusief) is eenvoudig te vervangen door de koker los te draaien. Het licht dimmen? Kies een led lamp die heel eenvoudig in drie stappen wordt gedimd met de schakelaar op de wandplaat.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diepte | 10.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Breedte | 5.00 cm |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Muurplaat | |
| Lengte | 2.50 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diepte | 2.50 cm |
| Spot | |
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 6.00 cm |
| Hoogte | 9.50 cm |
| Diameter | 6.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige Zand |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond Vierkant |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Met schakelaar | Ingebouwd |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.34 kg |