- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75675
Ø 38 cm - Bruin - Showroom 0.42
€ 99,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
10+ stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.42
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Japandi Hanglamp Bruin; Ronde lampionlamp met een diameter van 38 cm
Luxe lampion lamp in bruine stof
In onze zeer succesvolle serie lampionlampen is nu ook deze bollamp verkrijgbaar! Gegarandeerd sfeer en een absolute eye catcher in elk interieur! Deze bruine lampion lamp zorgt voor fijn en zacht licht. Vanwege zijn unieke zachte uitstraling ook prachtig voor in de slaapkamer, hal of kinderkamer! Deze bollampen zijn ook goed combineerbaar met elkaar, zowel in kleuren als in vormgeving. Deze hanglamp is gemaakt van een mooie bruine stof die transparant is en een streep-structuur heeft. De bol vorm, de lampion belijning en de mooie stof maken deze lamp zeer sfeervol, zacht en rustiek.Voordelen lampion hanglamp van stof
- • Eye-catcher in het interieur
- • Zorgt voor zacht licht
- • Scherp geprijsd
- • Is eenvoudig te dimmen met een externe dimmer
Bollamp van stof met streep-structuur
Lampion lampen, we zien ze veel in trendy woonstijlen zoals Japandi en de Scandinavische woonstijl. Lampionnen hebben een zachte uitstraling. Deze lampion lamp heeft diezelfde zachte uitstraling maar oogt net wat luxer door de mooie stof (in plaats van rijstpapier). Met een dimmer bepaal je zelf de sfeer waardoor deze lamp zich altijd aanpast naar elk moment.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 38.00 cm |
| Breedte | 38.00 cm |
| Hoogte max | 135.00 cm |
| Diameter | 38.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 38.00 cm |
| Breedte | 38.00 cm |
| Hoogte | 28.50 cm |
| Diameter | 38.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.00 cm |
| Plafondkap | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 100.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.60 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.90 kg |