- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75735
Japandi stijl - Taupe - E27
249,00 € 199,00 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Japandi hanglamp met drie lampion kappen in taupe kleur
Gegarandeerd sfeer! Deze driedubbele hanglamp in taupe zorgt voor fijn en zacht licht. De Japandi hanglamp heeft een extra smalle plafondplaat met daaraan drie kappen in ovale vorm. De kappen zijn gemaakt van mooie taupe stof. De stof is transparant en heeft een luxe streep-structuur. De tulband vorm, de lampion belijning en de mooie stof maken deze hanglamp zacht en rustiek.Voordelen driedubbele lampion hanglamp van stof
- • Eyecatcher in interieur zonder veel ruimte in beslag te nemen
- • Zorgt voor zacht licht
- • Scherp geprijsd
- • Is eenvoudig te dimmen met een externe dimmer
Japandi hanglamp voor boven de eettafel
Lampion lampen, we zien ze veel in trendy woonstijlen zoals Japandi en de Scandinavische woonstijl. Lampionnen hebben een zachte uitstraling. Deze driedubbele lampion hanglamp heeft diezelfde zachte uitstraling maar oogt net wat luxer door de mooie stof (in plaats van rijstpapier). Met een dimmer bepaal je zelf de sfeer in huis. Welke dimmer geschikt is, hangt af van de led lampen die worden gebruikt.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 23.00 cm |
| Breedte | 123.00 cm |
| Hoogte max | 160.00 cm |
| Diepte | 23.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 23.00 cm |
| Breedte | 23.00 cm |
| Hoogte | 32.00 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 37.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 8.00 cm |
| Breedte | 100.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diepte | 8.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 125.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes / glazen | 3 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 4.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.80 kg |