- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75686
Ø 38 cm Botergeel - Showroom 0.01
€ 99,90 Incl. BTW & Recupel-bijdrage
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Geen verzendkosten
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.01
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Japandi plafondlamp in de kleur Botergeel
Stijlvolle botergele plafondlamp. Deze plafondlamp heeft een diameter van 38 cm en zorgt voor sfeervol licht.Deze plafondlamp past helemaal bij de trendkleur butter yellow en zie je in veel woonstijlen zoals Japandi en Scandinavisch. Combineer lichtgeel met andere kleuren zoals bruin en beige. Ook is geel mooi in combinatie met hout.Lampion plafondlamp van stof in butter yellow
Gegarandeerd sfeer! Deze lampion lamp zorgt voor fijn en zacht licht. Ideaal voor in de woonkamer, hal, slaapkamer, kinderkamer of babykamer. De ronde plafondlamp is gemaakt van een mooie stof die transparant is en een streep-structuur heeft. De tulband vorm, de lampion belijning en de mooie stof maken deze lamp lieflijk, zacht en rustiek.Voordelen botergele plafondlamp van stof
- • Eyecatcher in interieur zonder veel ruimte in beslag te nemen
- • Zorgt voor zacht licht
- • Is eenvoudig te dimmen met een externe dimmer
Botergele lampion lamp voor aan het plafond
Lampion lampen, we zien ze veel in trendy woonstijlen zoals Japandi en de Scandinavische woonstijl. Lampionnen hebben een zachte uitstraling. Deze lampion lamp heeft diezelfde zachte uitstraling maar oogt net wat luxer door de mooie stof (in plaats van rijstpapier). Met een dimmer bepaal je zelf de sfeer in de (slaap)kamer en is de lamp ook te gebruiken als nachtlampje. Wat natuurlijk heel fijn is in de babykamer of kinderkamer.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 38.00 cm |
| Breedte | 38.00 cm |
| Hoogte | 22.00 cm |
| Diameter | 38.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 38.00 cm |
| Breedte | 38.00 cm |
| Hoogte | 19.00 cm |
| Diameter | 38.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Geel |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes / glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobiel | Geschikt voor Philips Hue lichtbronnen Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.60 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.80 kg |